English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Modell | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Typ | Luftkyld (formtemperaturregulator) |
| Kylningsmetod | Vattenkyld |
| Enhetens struktur | Väsentlig |
| Vald spänning | 380V/50HZ |
| Kompressornummer | 1 |
| Kompressor märke | Copeland (importerad från Amerika) |
| Kylkapacitet | 36kw |
| Temperaturområde | 5°C - 90°C (utloppsvattentemperatur) |
| Bullernivå | Ultra Tyst |
| Applikationsfält | Galvanisering |
| Appliceringsmaskin | Precisionsmaskin |
| Andra applikationsscenarier | Bryggeri, dryckesfabrik, livsmedelsindustri och andra industrier som kräver låga temperaturer |
| Certifiering | ISO, CE |
| Skick | Ny |
| Dimensionera | 14075132cm |
| Specifikation | Vikt 600 kg |
| Ursprung | Kina |
| Varumärke | AQWK |
| HS-kod | 8419899090 |
| Transportpaket | Träfodral |
| Leveranstid | 15-20 dagar |
| Garanti | 2 års garanti + 10 års effektiv service + livstidsunderhåll |
| Service efter försäljning | Servicemaskin utomlands |
| Valfria funktioner | RS485 kommunikationsfunktion, importerad mikrodator/PLC kontrollläge |
Kompressor industriell vattenkylningsmaskin (kall och varm integrerad typ) integrerar elektriska värme- och kompressionskylkomponenter, med ett brett temperaturkontrollintervall på -120 ℃ till 350 ℃ när man använder termisk olja som värmeöverföringsmedium. Det används i stor utsträckning inom kemiska reaktions- och materialtestningsindustrier och uppfyller olika produktionsprocesskrav utan behov av utbyte av värmeöverföringsmedium.
Brett temperaturkontrollområde: Med värmeöverföringsolja som medium kan den uppnå en stor temperaturvariation från -120 ℃ till 350 ℃, vilket eliminerar besväret med att byta värmeväxlingsmedium.
Stabil strukturell design: Kompressor Industrial Water Chiller Machine består av värmeöverföringsolja, cirkulationspump, värmerör, kylvärmeväxlare, kylsystem, temperaturkontrollsystem, rörledning och ram, vilket bildar en pålitlig värmemediumcirkulationsslinga.
Kvalitetssäkring: Strikt kvalitetskontroll för att leverera förstklassiga produkter som uppfyller ISO- och CE-standarder
Prissättningsfilosofi: Erbjud rimliga priser för att uppnå win-win-samarbete med globala partners
Långsiktig vision: Etablera långsiktiga vänliga affärsrelationer baserade på tillförlitlig produktprestanda
Garantiservice: 2 års garanti, 10 års stabil prestanda och livstidsunderhåll
Teknisk support: Tillhandahåller utomeuropeisk service på plats och snabba lösningar för användningsproblem
AQWK är en professionell tillverkare och leverantör av Air Cooled Chiller i Kina. Vi har vår egen fabrik. Välkommen att konsultera och köpa.
Mobil/WeChat: +86-13336655820
E-post:sales9188@foxmail.com