English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHögeffektiv kylvattenkylare är kompatibel med vattenkyld cirkulerande kylare, uppfyller CE&RoHS-standarder, fungerar ultratyst, har omfattande säkerhetsdesign och professionellt utländskt efterförsäljningsstöd. AQWK är en professionell tillverkare och leverantör av Air Cooled Chiller i Kina. Vi har vår egen fabrik. Välkommen att konsultera och köpa!
Allround säkerhetsskydd: Utrustad med explosionssäker rörledning och BY-PASS tryckavlastningsslinga för varmvatten. Högeffektiv kylvattenkylare har perfekta säkerhetsmekanismer och felvisning, vilket möjliggör enkel reparation och underhåll utan professionell kompetens.
Hållbar kvalitetssäkring: 304 integrerade rörledningar i rostfritt stål minskar rörmotstånd och rost. Isolerad elbox förlänger livslängden för elektriska apparater, hämtade från kända varumärken som OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB och WEST.
Intelligent och flexibel drift: Högeffektiv kylvattenkylare stöder automatisk luftutsläpp efter start och byte av värmekraft. Valfri RS485-kommunikationsfunktion realiserar automatiserad hantering, med kontrollläge valbart som importerad mikrodator eller PLC.
Anpassningsbar anpassningsförmåga: Flerpunkts temperaturkontrollenhet, oljepumphästkrafter och värmekraft är alla anpassningsbara. Tillvalsfunktioner inkluderar luftblåsning och returoljeretur, samt omedelbar kylning av returoljan.
| Modell | AQO-09L |
| Typ | Oljetyp (maskin med formtemperatur) |
| Kylningsmetod | Oljekyld |
| Enhetens struktur | Väsentlig |
| Driva | 9kw |
| Vald spänning | 380V/50HZ |
| Kompressornummer | 1 |
| Bullernivå | Ultra Tyst |
| Applikationsfält | Plastbearbetning |
| Appliceringsmaskin | Precisionsmaskin |
| Andra applikationsscenarier | Bryggeri, dryckesfabrik, livsmedelsindustri och andra industrier som kräver låg temperatur; lämplig för områden med hög omgivningstemperatur |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Skick | Ny |
| OEM/ODM | Stöds |
| Ledtid | 15 dagar |
| Garantiperiod | 2 år (med 10 års effektiv service och livstidsunderhåll) |
| Service efter försäljning | Ingenjörsservice utomlands |
| Varumärke | AQWK |
| Transportpaket | Träfodral |
| Specifikation | Vikt 74 kg |
| Ursprung | Kina |
| HS-kod | 8419899090 |
| Temperaturområde | 15°C - 180°C (inkommande medium) |
| Valfria funktioner | Luftblåsning och returoljeretur, avstängning av omedelbar kylning av returolja, RS485-kommunikationsfunktion, importerad mikrodator/PLC-kontrollläge |
Kvalitetsgaranti: Strikt kvalitetskontroll för att leverera förstklassiga, pålitliga produkter
Prissättningsfilosofi: Erbjud rimliga priser för att uppnå win-win-samarbete med globala partners
Långsiktigt samarbete: Syfta till att etablera långsiktiga vänliga affärsrelationer baserade på ömsesidigt förtroende
Garantiservice: 2 års garanti, 10 års stabil prestanda och livstidsunderhåll
Teknisk support: Professionell ingenjör utomlands service för snabb installation, utbildning och problemlösning