English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHur säkerställer man stabil prestanda?
Temperaturregulatorn för plastsprutform för oljetyp använder en importerad Copeland-kompressor från USA och elektriska komponenter från OMRON/FUJI/TE/LG, vilket resulterar i en längre livslängd.
Hur förhindrar man igensättning och rost?
Temperaturregulatorn för plastsprutform för oljetyp använder syrefria kopparrör svetsade med integrerade 304-rör i rostfritt stål.
Hur energieffektiv är den?
Vi använder högeffektiva förångare och kondensorer, vilket minskar energiförbrukningen med mer än 30 %.
Är det flexibelt att använda?
Utrustad med 3 kompressorer (8ACH-modell, med 2 kompressorhuvuden, kan användas oberoende eller i kombination), och har värmeströmbrytare.
Stöder den automatisk hantering?
Temperaturregulatorn för plastinsprutning av oljetyp kan utrustas med RS485-kommunikation och en importerad mikrodator eller PLC-kontrollsystem.
Är det lätt att underhålla?
Temperaturregulatorn för plastsprutform för oljetyp har omfattande säkerhetsskydd och felvisningsfunktioner, vilket möjliggör enkelt underhåll utan professionell kompetens.
| Modell | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Typ | Luftkyld |
| Kylningsmetod | Vattenkyld |
| Enhetens struktur | Väsentlig |
| Spänning | 380V/50HZ |
| Kompressornummer | 3 (Copeland, USA importerad) |
| Bullernivå | Ultra Tyst |
| Temperaturområde | 5°C-98°C (inkommande vatten), -30°C till +350°C (arbetsskick) |
| Kylkapacitet | 12,5kw |
| Applikationsfält | Galvanisering, bryggeri, dryckesfabrik, livsmedelsindustri, länder med hög omgivningstemperatur |
| Appliceringsmaskin | Precisionsverktygsmaskiner |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Skick | Ny |
| Leveranstid | 15-20 dagar |
| Garanti | 2 år |
| Service efter försäljning | Maskinservice utomlands |
| Varumärke | AQWK |
| Transportpaket | Träfodral |
| Specifikation | 120 kg |
| Ursprung | Kina |
| HS-kod | 8419899090 |

Vår oljetyp temperaturregulator för plastsprutform är lämplig för industrier med höga krav på temperaturkontroll, såsom bryggning, drycker och livsmedelsbearbetning, såväl som regioner med höga omgivningstemperaturer. Med år av tillverkningserfarenhet erbjuder vi fabriksdirekta kampanjpriser, pålitlig kvalitet med hjälp av komponenter i toppskiktet och global support efter försäljning. Dess unika design tål extrema arbetsmiljöer och möter olika produktionsbehov.
AQWK är en professionell tillverkare och leverantör av mögeltemperaturregulatorer i Kina. Vi har vår egen fabrik. Kontakta oss gärna om du har några frågor.