English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK är en professionell tillverkare och leverantör av värmekontrollmaskin i Kina. Vi har vår egen fabrik. Vi erbjuder förstklassig kvalitet vattenformtemperaturregulator för injektionsindustrin till fabriksdirekta priser, som syftar till win-win-samarbete och långsiktiga vänliga affärsrelationer. Med CE-certifiering och professionella träförpackningar är den lämplig för industrier med låg temperaturbehov och områden med hög omgivningstemperatur.
Water Mold Temperature Controller är utrustad med importerade Copeland-kompressorer från USA, och är ihopkopplad med elektriska komponenter från internationella märken som OMRON och FUJI, såväl som importerade högkvalitativa komponenter, vilket säkerställer kontinuerlig och stabil drift under formsprutningsproduktion och uppfyller kraven för högprecisionstemperaturkontroll. Genom att använda den syrefria kopparrörssvetsningsprocessen och kombinera den med 304-rörledningsdesignen i ett stycke av rostfritt stål undviker den effektivt rörledningsblockering och rostproblem och förlänger utrustningens livslängd. Utrustad med högeffektiva förångare och kondensorer minskar energiförbrukningen med över 30 %. Långvarig användning kan avsevärt spara energikostnader för företag, balansera effektivitet och ekonomi. Stöder byte av värmekraft. 8ACH-modellen är utrustad med två uppsättningar av kompressorhuvuden, som kan användas separat eller i kombination. Valfri RS485-kommunikationsfunktion och importerad mikrodator/PLC-kontroll är tillgängliga för att uppnå automatiserad hantering. Den är utrustad med komplett säkerhetsskydd och felvisningsfunktioner, och underhållet kan enkelt utföras utan behov av proffs.

| Modell: | AQ-5ACHS-12L*3 (AQ-5ACHS-serien) |
| Stämpla: | AQWK |
| Typ: | Luftkyld |
| Kylningsmetod: | Vattenkyld |
| Enhetsstruktur: | Väsentlig |
| Spänning: | 380V/50HZ |
| Kompressor: | 3 Copeland kompressorer (USA importerade) |
| Driva: | 36kw |
| Kylkapacitet: | 12,5kw |
| Temperaturområde: | 5°C-98°C (inkommande vatten) |
| Bullernivå: | Ultra Tyst |
| Ansökningsfält: | Injektionsindustri, galvanisering, bryggeri, dryckesfabrik, livsmedelsindustri, länder med hög omgivningstemperatur |
| Appliceringsmaskin: | Precisionsverktygsmaskiner |
| Certifiering: | CE (certifikat tillhandahålls) |
| Skick: | Ny |
| Leveranstid: | 15-20 dagar |
| Garanti: | 2-års garanti, 10-års effektiv prestanda, livstidsunderhåll |
| Service efter försäljning: | Maskinservice utomlands |
| Varumärke: | AQWK |
| Transportpaket: | Träfodral (professionell förpackning) |
| Specifikation: | 120 kg |
| Ursprung: | Kina |
| HS-kod: | 8419899090 |
Om du har några frågor, vänligen kontakta oss:
Mobil/WeChat: +86-13336655820
E-post:sales9188@foxmail.com
hör gärna av dig – vi är redo att hjälpa dig!